top of page

İdari Kadro 

Akyılmaz Rehabilitasyon Merkezi olarak kendi alanında uzman, etik değerlere sahip, iletişimi güçlü bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Mesleğini ve özellikleri çocuklarımızı seven, onların ilerlemesinde destek ve rehberlik eden bir kadro oluşturmak birincil önceliğimiz olmuştur. 

Tayfun AKYILMAZ_edited.jpg

Kurucu

Tayfun Akyılmaz 

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunuyum.

2006 yılında yol arkadaşlarımla kurduğumuz bu kurumun temel değerlerini ve etik anlayışını ilk günden beri muhafaza etmeye çalışmaktayız. Hizmet ve memnuniyet odaklı olmak, Saygı, sevgi ve hoşgörü gibi temel değerleri sergilemek ve aşılamak, 

Bilimsel yöntemleri temel alma hususunda gayretli olmak, Sürekli gelişim ve değişime ayak uydurmak,  Etik ve meslek ahlakını ön planda tutmak gibi temel değerlerimizle hizmet sunmaktayız.

Kurum Müdürü_edited.png

Mustafa Çalışkan, Müdür

Atatürk üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 13 yildan beri özel eğitim alanında yöneticilik yapmaktayim. İşimi seviyorum burada olmaktan mutluyum..

Halil Yandık

Halil Yandık, Kordinatör

Atatürk üniversitesi Kazım Karabekir eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum.13 yıldır özel eğitim öğretmenliği yapıyorum.engel türünün (zihinsel, dawun sendromu ,otizm ve dil konuşma engelli ) çocuklarıyla çalıştım.izmir de Türkçe prep eğitimi aldım.

Ertuğrul Köse

Ertuğrul Köse, Beden Eğitimi Öğretmeni

Gaziantep Üniversitesi
Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum
4 yıldır otizmli çocuklar ile çalışıyorum.Otizm
Fırsat Verirseniz Büyük Bir Yeteneği Doğurabilecek  Bir Eksikliktir 

Merve özkılıç

Merve Özkılıç, Sınıf Öğretmeni

Gaziantep üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. 1 yıldır özel eğitim öğretmeni olarak özel çocuklarla çalışıyorum. 
Farkındayız ve özel çocuklarımızın hep yanındayız.

Fatma Edizaslan

Fatma Edizaslan, Çocuk Gelişimi

Meslek lisesi Çocuk gelişimi  bölümü mezunuyum 20 yıldır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde grup öğretmenligi yapmaktayim. Özel Çocuklarla çalışmaktan çok mutluyum.( FARKINDAYIZ...)

bottom of page