Gaziantep Rehabilitasyon Hizmetleri

Günümüzde kişisel manada zorluk yaşayan engelli bireylerin yaşamsal süreçte en yüksek düzeyde desteklenmelerinde rehabilitasyon merkezlerinin katkısı oldukça büyüktür. İşte bu amaçlar ile kurularak engelli bireylerin yeteklerini planlı ve programlı eğitimler ile ortaya çıkararak onların hayatta başarılı bireyler olarak eğiten gaziantep rehabilitasyon merkezimiz faaliyetleri ile bölgede ilklerin adresi olmaktadır.

 

İşte gaziantep özel eğitim olarak engelli bireylerin topluma kazandırılarak hayatta karşılaşacakları engelleri lağveden bir özveri ile çalışan kurumumuz gaziantep özel eğitim kurumları içerisinde en çok tercih edilen kurum olmaktadır.

 

GAZİANTEP ÖZEL EĞİTİM KURUMU BİNA YAPISI

Gaziantep’te hizmet veren özel eğitim kurumları içerisinde en üst seviyede donanıma sahip olan gaziantep rehabilitasyon merkezimizin binasına bakıldığı zaman nezih ve oksijen açısından en temiz ve havadar bölgede inşaa edilmiştir. İşte bu durum sağlık açısından bizi tercih eden öğrencilerimizin rahatlama ve eğitimlerden yararlanmalarına yönelik büyük avantaj sağlar. Bina içerisinde her türlü donanım ve imkanın sağlandığı gaziantep rehabilitasyon merkezimizde bireysellik eksenli olarak hizmet verilmektedir.

 

GAZİANTEP ÖZEL EĞİTİM KURUMU EĞİTİMCİLERİ VE HİZMET VERİLEN BÖLÜMLER

Kurumsal olarak hizmet veren gaziantep özel eğitim ​​​​​​kurumu içerisinde bulunan tüm eğitimciler alanında uzman olmakla beraber, işlerini severek yapan ve gelişime yönelik yapmaktadırlar. Bu durum ise doğal olarak verilen hizmetin en iyi biçimde sağlanmasına ve eğitimden verim alınmasını sağlamaktadır.

 

Genel olarak öğrenme bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluklar, bedensel engelli ve zihinsel engelli bireylerin gelişimsel olarak ilerleyişi ekseninde en modern ve gelişmiş programlar ile eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Bu durum gaziantep özel eğitim olarak yaygın ve çok yönlü olarak hizmet vererek, verilen hizmetten memnuniyet sağlayan bir kurum olmamızı sağlamaktadır.

Yorumlar

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir