Engelleri Birlikte Kaldıralım

Çocuğunuz özel bir çocuk ve onunla nasıl bir eğitim ya da nasıl bir ilişki süreci geçirmeniz gerektiği hakkında korkularınız varsa size yardımcı olmak için yanınızdayız. Özel öğrenme güçlüğü olan disleksi ya da diskalkuliden etkilenmiş bir çocuğunuz varsa sayılar ve kelimeler arasında ilişkiler kurup kendisini en iyi bir şekilde ortaya çıkarabileceği ortamı sunuyoruz.

Gaziantep rehabilitasyon merkezi çocuğunuza dair sorularınıza en doğru cevapları verecektir.

Çocuğunuz fiziksel ya da zihinsel olarak akranlarından ayrılıyor ve nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız Gaziantep özel eğitim kurumumuz tecrübeli ve özgün kadrosuyla en doğru eğitimi verecektir. Ders esnasında neler yaptığını anlatıp evde nasıl çalışmanız gerekiyor konusunda önünüzü aydınlatacak olan Gaziantep rehabilitasyon ile tanışınca neden bu kadar geç kaldığınızı bile sorgulayacaksınız.

 

Otizmden etkilenmiş, dil ve konuşma güçlüğü çeken ya da herhangi bir fiziksel engeli olan çocuğunuz zaman içinde göstereceği değişimle sizi kendine hayran bırakacak. Gaziantep özel eğitim tüm bu süreçte sizinle birlikte.

 

Hizmetlerimiz

Çocuğunuz için hem sosyalliğini destekleyecek hemde hem sportif faaliyetler ile kas gelişimini destekleyecek bir uzman kadro sizi bekliyor.

Gaziantep rehabilitasyon bünyesinde bulundurduğu özel eğitim ve uzman öğretici kadrosu ile çocuğunuzun gizli yanlarını ortaya çıkartacaktır. Daha sonrasında ise çocuğunuzun ulaşabileceği son noktaları zorlayacaktır.

Fiziksel engeli olan çocuklarınız ya da yetişkin sizler de olabilirsiniz uzman fizyoterapist kadromuz sayesinde kas ve kemik yapınızda olumlu gelişmeler sizleri de şaşırtacak

Herhangi bir engel durumu ile karşı karşıyaysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız 18 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla Gaziantep özel eğitim sizin yanınızda. Üstelik istediğiniz hizmetlere ulaşmak o kadar zor da değil sitemize bekliyoruz.

Yorumlar

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir